« Svibanj 2024 »

Ukupno: 2037928
DRAGIM BAKAMA I DJEDOVIMA
Autor: Snježana Mihočka, 9. 2. 2016.

S neopisivom radošću prisjećam se tog petka, 22.siječnja 2016. u našoj školi. Dvorana je bila ispunjena dragim i toplim licima naših baka i djedova.

Sa svojim učenicima pripremila sam priredbu za bake i djedove. Učenici su svojim recitacijama, pjesmama, plesom i igrokazima oduševili svoje bake i djedove. Svi smo bili ponosni na njih i njihov trud.

Bilo je lijepo vidjeti s jedne strane našu djecu, našu budućnost, a s druge strane bake i djedove, ljude pune znanja i životnog iskustva.

Dvorana je bila premala za toliko divnih osjećaja koje smo zajedno doživjeli.

Bake i djedovi imaju veliku važnost i ulogu u životu naše djece, naših učenika. Njihovo znanje je veliko, a njihova ljubav, strpljenje, radost bezgranično i svevremensko. To je od izuzetne važnosti za djecu i njihovo odrastanje, ali i za našu školu, zajednicu i zemlju. Bake i djedovi su naš  izvor znanja i postojanja.

Zahvaljujem gospođi Eneriki Bijač na toplim riječima, riječima podrške meni kao učiteljici, ravnateljici i našoj školi.

Drage naše bake i djedovi

od srca Vam zahvaljujem na divnim trenucima

koje ste nam pružili svojim dolaskom.

Bog Vas blagoslovio!

Učiteljica