« Svibanj 2024 »

Ukupno: 2035367
Drage učenice i učenici, poštovani učitelji, cijenjeni roditelji/staratelji!
Autor: Snježana Mihočka, 24. 12. 2023.

Došli smo do kraja prvog polugodišta, do zimskog odmora učenika.

Svi znamo da nema zaključivanja ocjena. To je velika radost, ali i velika odgovornost. Dragi učenici vaše učenje usmjereno je da učite za život u kojem će vam trebati znanje. Učite za sebe kako bi upisali srednju školu koju želite i na taj način odredili si budućnost u kojoj ćete postati uspješni mladi ljudi.

Vjerujem da ste svjesni koliko je važno kontinuirano raditi, stoga vam savjetujem da se dobro odmorite, ali da si ponovite gradivo prije dolaska u školu te da i dalje nastavite redovito učiti.

Dragi učenici zahvaljujem vam za svaku poslušnost koju ste iskazali svojim nastavnicima u školi. Svi zaposlenici škole bili su oko vas kako bi vam u školi bilo ugodnije i ljepše, kako bi puno toga novoga naučili, međusobno se družili i pomagali si. Vjerujem da ste to prepoznali i da to cijenite. Zahvaljujem vam što izražavate zahvalnost svojim roditeljima koji se nesebično brinu za vas.

Poštovani roditelji/staratelji, svima vama, zahvaljujem što ste s nama u odgoju i obrazovanje vaše i naše djece. Hvala vam što se međusobno nadopunjujemo oko zajedničkoga nam cilja – formiranje vašeg djeteta koje ne mora biti odličan učenik, ali može postati odličan čovjek.

Budući da je pred nama najveći obiteljski blagdan Božić, a isto tako i Nova godina želim vam svima sretan Božić i Novu godinu s puno zdravlja, mira, sreće i zadovoljstva.

Nastava počinje 8. siječnja 2024. godine.

Vaša ravnateljica:

Sanja Prelogović